Powierzchnie biurowe
dostępne w budynku:

Centrum biurowe Vigo

adres: ul. Szymanowskiego 2

Budynek biurowy Vigo, w Gdańsku zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta – Al. Grunwaldzkiej, róg ul. Szymanowskiego.

1. Centrum Biurowe to budynek klasy A – wyposażony w nowoczesne instalacje teletechniczne, sieć strukturalną, instalację klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, dwie windy firmy Otis, posiada własną kotłownię gazową. Budynek jest chroniony całodobowo oraz monitorowany.

2. Doskonała lokalizacja w centrum, przy głównych liniach komunikacyjnych – tramwajowych, autobusowych i kolejowych zapewnia dogodny dojazd w każdym kierunku. Dodatkowo na rok 2015 planowane jest uruchomienie Kolei Metropolitarnej co dodatkowo zwiększy atrakcyjność biurowca pod względem komunikacyjnym.  Sieć drogowa pozwala na szybkie skomunikowanie się zarówno z obwodnicą trójmiejską i lotniskiem jak i z innymi dzielnicami Gdańska oraz Sopotem i Gdynią.

3. Budynek jest usytuowany w sąsiedztwie pięknego parku miejskiego, posiada bardzo dobrą ekspozycję. Jest dobrze rozpoznawalny wśród mieszkańców i kontrahentów firm w nim zlokalizowanych.

4. Centrum Biurowe Vigo dysponuje około 100 miejscami postojowymi, z czego polowa zlokalizowana jest w hali garażowej pod budynkiem.

Na 6 kondygnacjach nadziemnych znajdują się pomieszczenia biurowo-usługowe o zróżnicowanych powierzchniach.

W budynku swoje siedziby mają renomowane firmy polskie i światowe.

Istnieje możliwość umieszczenia reklamy świetlnej na dachu budynku (bardzo dobra widoczność od strony Sopotu, Gdańska oraz torów kolejowych.

Pokaż na mapie

formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail / Nr telefonu

Treść wiadomości

Powrót do listy ofert

Lokal 4.09 – wynajem

cena: 45 zł/m²

powierzchnia: 116,30 m²

adres: ul. Szymanowskiego 2

Pobierz kartę PDF Zadaj pytanie

LOKAL o powierzchni 116,30 m² na trzecim piętrze. Cena najmu to 45 zł/m².  Wynajem lokalu jest możliwy w obecnej aranżacji (rzut aranżacji w galerii)  jak i w postaci „open space”(karta lokalu).
Budynek biurowy VIGO w Gdańsku zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta – Al. Grunwaldzkiej, róg ul. Szymanowskiego. Doskonała lokalizacja w centrum, przy głównych liniach komunikacyjnych – tramwajowych, autobusowych i kolejowych zapewnia dogodny dojazd w każdym kierunku. Sieć drogowa pozwala na szybkie skomunikowanie się zarówno z obwodnicą trójmiejską i lotniskiem jak i z innymi dzielnicami Gdańska oraz Sopotem i Gdynią.
Budynek jest usytuowany w sąsiedztwie pięknego parku miejskiego, posiada bardzo dobrą ekspozycję. Jest dobrze rozpoznawalny wśród mieszkańców i kontrahentów firm w nim zlokalizowanych. Centrum Biurowe VIGO dysponuje około 100 miejscami postojowymi, z czego polowa zlokalizowana jest w hali garażowej pod budynkiem. Centrum Biurowe to budynek klasy A – wyposażony w nowoczesne instalacje teletechniczne, sieć strukturalną, instalację klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, dwie windy firmy Otis, posiada własną kotłownię gazową. Budynek jest chroniony całodobowo oraz monitorowany. Na 6 kondygnacjach nadziemnych znajdują się pomieszczenia biurowo-usługowe o zróżnicowanych powierzchniach. Budynek posiada klimatyzację.
W budynku swoje siedziby mają renomowane firmy polskie i światowe.
Istnieje możliwość umieszczenia reklamy świetlnej na dachu budynku (bardzo dobra widoczność od strony Sopotu, Gdańska oraz torów kolejowych.
Koszty eksploatacyjne wynoszą ok. 16,00 zł /m2, w skład których wchodzi:
– klimatyzacja i wentylacja
– ochrona całodobowa
– monitoring
– obsługa wind
– sprzątanie części wspólnych
– wywóz nieczystości
– media

Galeria zdjęć

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress